Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dla kochanych Babć i Dziadków

Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka różnią się od dotychczasowych. Dzieci nie mogą zaprosić ich na występ do szkoły czy przedszkola, a część wnuków w związku z pandemią nie spotka się osobiście z Dziadkami także w domu. Dlatego w tym roku do wspólnego świętowania zapraszamy… online. Usiądźcie wygodnie i zobaczcie, co najmłodsi wspólnie z pracownikami gminnych przedszkoli przygotowali z tej okazji.

OCICE

Ze śpiewem na ustach oraz wierszem – tak maluchy z Przedszkola Publicznego w Ocicach składają życzenia najukochańszym Dziadkom.

Brak opisu obrazka

Dla kochanych Babć i Dziadków OCICE

 

KRUSZYN

Śpiewające i niezwykle energiczne Przedszkolaki z Kruszyna oraz ich piosenka. 

Brak opisu obrazka

 

BOŻEJOWICE 

Publikujemy link do pięknej prezentacji filmowo-fotograficznej, przygotowanej przez najmłodszych z Bożejowic.

Bożejowice Dzień Babci i Dziadka

 

DĄBROWA BOLESŁAWIECKA

Zdjęcia oraz życzenia przesyłają maluchy z Dąbrowy Bolesławieckiej. W galerii zobaczyć można również zdjęcia z przygotowanymi przez nich pracami-upominkami.

Brak opisu obrazka

 

 

 

BRZEŹNIK

O swoich dziadkach wnukowie zawsze pamiętają, ponieważ to właśnie oni czynią ich dzieciństwo bardziej radosnym i pełnym. Dziadek i babcia zawsze mają czas, wspierają, pocieszają i bezgranicznie kochają. Przedszkolaki z Brzeźnika przygotowały dla swoich dziadków małą niespodziankę pod okiem swoich wychowawców. Grupę 5- i 6-latków przygotowała Pani Joanna Kwiatkowska a grupa 3- i 4-latków dzielnie wystąpiła prowadzona przez Panie Monikę Konieczną i Dorotę Kaczmarek.

Brak opisu obrazka

 

ŻELISZÓW

Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka trwają także w Żeliszowie. W galerii zobaczyć można małą fotorelację ze specjalnego występu, przygotowanego przez najmłodszych.

 

 

 

KRAŚNIK DOLNY

W piątek, 22 stycznia, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kraśniku Dolnym dzieci z grupy 3, 4, 5 i 6-laków świętowały szczególną uroczystość. Dzieci piosenką, wierszykiem i tańcem wyraziły miłość i wdzięczność  swoim babciom i dziadkom . Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, choć  goście w tym roku nie mogli przybyć do przedszkola za względu na sytuację z pandemią. Mam nadzieję, że występ online dostarczył wielu  wzruszeń, czułych słów kierowane pod ich adresem. Wszystkim seniorom złożono życzenia zdrowia i wielu radości oraz wielu powodów do dumy i radości z wnuków. Przedszkolaki swoim Babciom i Dziadkom w domu wręczyły własnoręcznie przygotowane niespodzianki – pachnące mydełka i laurki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja pozwoli i będziemy mogli się wszyscy spotkać w naszym przedszkolu.

Brak opisu obrazka

 

 

Wersja XML