• Granty PPGR

Brak opisu obrazka
    Ruszył program "Wsparcia dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym".
    Data publikacji: 26-11-2021 14:20
  • Rozbudowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach

Brak opisu obrazka
    Umowa pomiędzy Gminą Bolesławiec a Województwem Dolnośląskim o przyznanie pomocy na rozbudowę  kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach została zawarta 21 listopada br.
    Data publikacji: 26-11-2021 10:44
  • Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii

Brak opisu obrazka
    Publikujemy treść komunikatu z dnia 25 listopada 2021r. w sprawie przeciwdziałania  rozprzestrzenianiu się wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa dolnośląskiego.
    Data publikacji: 26-11-2021 10:19
  • XXVI Sesja Rady Gminy Bolesławiec, 24 listopada 2021 roku

Brak opisu obrazka
    Na podstawie § 7 ust. 1 pkt 1 Statutu Gminy, Przewodniczący Rady Gminy zwołuje posiedzenie XXV Sesji Rady Gminy Bolesławiec w dniu 24 listopada 2021 r. o godz. 900 w sali konferencyjnej Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Kruszynie, ul. Kasztanowa 1B
    Data publikacji: 18-11-2021 07:58
  • "Wariacje na temat krzesła" oraz pokaz Iluzjonisty w Kruszynie

Brak opisu obrazka
    W niedzielę 21 listopada 2021 roku w sali konferencyjnej GOKiS w Kruszynie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które składało się z wystawy prac przedstawiających krzesła w przeróżnych odsłonach, oraz występu Iluzjonisty Daniela Jedynaka.
    Data publikacji: 22-11-2021 14:37

Publikacja „Kraśnik Dolny i okolice - dawniej i dziś” już dostępna
    Na ten dzień mieszkańcy Kraśnika Dolnego, Kraśnika Górnego, Chościszowic, Nowej Wsi i Lipian czekali od dawna - książka o ich miejscowościach właśnie ujrzała światło dzienne. Dziś w Domu Ludowym w Kraśniku Dolnym można było porozmawiać z autorem publikacji - Dariuszem Gołębiewskim i otrzymać bezpłatny egzemplarz.
    Data publikacji: 19-11-2021 21:22

Lekcja patriotyzmu w Bożejowicach
    5 listopada uczniowie klasy trzeciej i czwartej Szkoły Podstawowej w Bożejowicach przyjęli zaproszenie Biblioteki Publicznej w Bożejowicach do udziału w spotkaniu autorskim z panem Arturem Guzickim.
    Data publikacji: 19-11-2021 12:27

W Nowej mieszkańcy dbają o swoje otoczenie
    W Nowej mieszkańcy wsi wspólnymi siłami postanowili upiększyć teren przy Domu Ludowym.
    Data publikacji: 18-11-2021 08:16
  • Nabór na stanowisko

Brak opisu obrazka
    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu z siedzibą w Kruszynie poszukuje Głównego Księgowego.
    Data publikacji: 17-11-2021 08:16

Za nami koncert "Nasza mała ojczyzna"
    W sobotnie, jesienne popołudnie w Domu Ludowym w Bożejowicach odbył się koncert „Nasza Mała Ojczyzna”. Wydarzenie muzyczne dostarczyło szerokiemu gronu publiczności niemałych wzruszeń, ciesząc oczy, uszy a nawet duszę. Te niecodzienne widowisko muzyczno-taneczne stworzyły dwa zespoły: Gminny Zespół Pieśni i Tańca „Jutrzenka” oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej.
    Data publikacji: 16-11-2021 13:40