• Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 142

Brak opisu obrazka
    IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział we Wrocławiu ostrzega przed silnym wiatrem.
    Data publikacji: 22-10-2021 09:16
  • XXV Sesja Rady Gminy Bolesławiec, 3 listopada 2021 roku

Brak opisu obrazka
    Na podstawie § 7 ust. 1 pkt 1 Statutu Gminy, Przewodniczący Rady Gminy zwołuje posiedzenie XXV Sesji Rady Gminy Bolesławiec w dniu 3 listopada 2021 r. o godz. 900 w sali konferencyjnej Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Kruszynie, ul. Kasztanowa 1B
    Data publikacji: 22-10-2021 08:42
  • Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 141

Brak opisu obrazka
    IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział we Wrocławiu ostrzega przed silnym wiatrem 2 stopnia.
    Data publikacji: 21-10-2021 13:18
  • Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 140

Brak opisu obrazka
    IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział we Wrocławiu ostrzega przed silnym wiatrem 1 stopnia.
    Data publikacji: 20-10-2021 14:37
  • Złota Polska Jesień w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ocicach

Trójwymiarowa praca plastyczna - kolaż - przedstawiająca trzy wiewiórki z żołędziami
    W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ocicach odbył się konkurs plastyczny pt. „Jesienne Cudaki”.
    Data publikacji: 19-10-2021 13:12

Przedszkolaki z Dąbrowy Bolesławieckiej poszukiwały przygód
    Dzieci z oddziału przedszkolnego w Dąbrowie Bolesławieckiej 7 października wybrały się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bolesławcu.
    Data publikacji: 18-10-2021 15:18

Za nami pierwsza "Bajkolandia"
    „Jaś i Małgosia”, „O Rybaku i Złotej Rybce”, „Kopciuszek”, „Koziołek Matołek” - te bajki i jeszcze wiele innych były obecne w niedzielę, 17 października, w sali GOKiS-u w Kruszynie. To właśnie tam odbyła się pierwsza Bajkolandia (z siedmiu planowanych).
    Data publikacji: 18-10-2021 09:23

Dzień Edukacji Narodowej w Kraśniku Dolnym
    14 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kraśniku Dolnym odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
    Data publikacji: 15-10-2021 09:09

Najlepsi nauczyciele w Gminie Bolesławiec nagrodzeni
    11 Nagród Wójta Gminy Bolesławiec wręczył pracownikom gminnych szkół 14 października Andrzej Dutkowski.
    Data publikacji: 14-10-2021 14:06
  • GOKiS zaprasza do Bajkolandii

Brak opisu obrazka
    Zapraszamy do Krainy Bajek, którą stworzą dla Waszych dzieci pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie. Przez kilka dni w 7 miejscowościach naszej Gminy będzie można się bawić razem z bajkowymi postaciami.
    Data publikacji: 14-10-2021 12:43