• Komunikacja publiczna na terenie Gminy Bolesławiec

Brak opisu obrazka
    W związku z epidemią koronawirusa a jednocześnie dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo przewoźnicy, działający na terenie naszej Gminy, zawiesili lub zmienili rozkłady jazdy. Publikujemy pełną informację w tej sprawie.
    Data publikacji: 09-04-2020 12:33
  • Życzenia wielkanocne

Brak opisu obrazka
    Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Wójt Gminy Bolesławiec oraz pracownicy Urzędu Gminy Bolesławiec pragną złożyć wszystkim Mieszkańcom najlepsze życzenia.
    Data publikacji: 08-04-2020 07:44
  • Informacja Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

Brak opisu obrazka
    [Aktualizacja] Publikujemy pismo Dyrektora Oddziału GGDDKiA we Wrocławiu.
    Data publikacji: 03-04-2020 09:26
  • ARiMR: są dodatkowe pieniądze na kredyty preferencyjne

Brak opisu obrazka
    Rolnicy, którzy chcą ubiegać się o pomoc w formie preferencyjnych kredytów z dofinansowaniem ARiMR, mogą składać wnioski w bankach współpracujących z Agencją. Pomoc ARiMR polega na płaceniu za kredytobiorcę części oprocentowania kredytu udzielanego przez bank. W efekcie rolnik ma tańszy kredyt niż w przypadku, gdyby korzystał z kredytu komercyjnego.
    Data publikacji: 08-04-2020 08:45
  • Zakaz wstępu do lasu

Brak opisu obrazka
    Publikujemy informację otrzymaną z Nadleśnictwa Bolesławiec.
    Data publikacji: 08-04-2020 08:18
  • Wstrzymanie oględzin drzew w terenie

Brak opisu obrazka
    Informujemy o wstrzymaniu oględzin, stanowiących dowód: 1) w sprawie o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów; 2) w postępowaniu ze zgłoszenia zamiaru usunięcia drzew; 3) w sprawach zmierzających do wymierzenia administracyjnej kary pieniężnej w postępowaniach, o których mowa w art. 88 ustawy o ochronie przyrody.
    Data publikacji: 06-04-2020 08:58
  • Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS

Brak opisu obrazka
    W związku z trudną sytuacją gospodarczą w naszym kraju, która wynika z trwającego okresu pandemii przekazujemy informacje Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o realizacji założeń tzw. tarczy antykryzysowej. Informacja jest ważna dla przedsiębiorców z terenu naszej gminy.
    Data publikacji: 02-04-2020 09:29
  • Komunikat dotyczący pracy ARiMR

Brak opisu obrazka
    Publikujemy komunikat w sprawie pracy Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz sposobu załatwiania spraw wraz z bazą adresową do poszczególnych biur powiatowych.
    Data publikacji: 25-03-2020 10:04
  • Informacje dla osób potrzebujących pomocy oraz dla wolontariuszy

Brak opisu obrazka
    Publikujemy wiadomość z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego zawierającą informacje dla osób potrzebujących pomocy oraz dla wolontariuszy.
    Data publikacji: 24-03-2020 11:50
  • Komunikat OSP dla Mieszkańców Gminy Bolesławiec

Brak opisu obrazka
    Publikujemy komunikat Ochotniczych Straży Pożarnych dla Mieszkańców Gminy Bolesławiec.
    Data publikacji: 23-03-2020 12:19