• Zespół Śpiewaczy "Ocice" na warsztatach w Koszęcinie

Brak opisu obrazka
    Na przełomie stycznia i lutego Zespół Śpiewaczy „Ocice” gościł w siedzibie Zespołu „Śląsk” w Koszęcinie. To właśnie tam odbyły się kilkudniowe warsztaty muzyczne i taneczne, a z bogatej oferty skorzystali wszyscy członkowie zespołu.
    Data publikacji: 20-02-2020 09:51
  • Trwa rekrutacja do szkół i przedszkoli w Gminie Bolesławiec

Brak opisu obrazka
    W lutym rozpoczęła się rekrutacja dzieci do przedszkoli i szkół podstawowych. Szczegółowe terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego, zostały umieszczone na stronach internetowych zespołów szkolno-przedszkolnych i szkoły podstawowej.
    Data publikacji: 19-02-2020 13:40
  • Śnieżne szaleństwo

Brak opisu obrazka
    To był bardzo pracowity semestr. Chyba nie było ucznia, który nie czekałby na ferie zimowe. Niektórzy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie z klas V a, V b i VI b 7 lutego wybrali się na poszukiwanie zimy do Jakuszyc. Tam, zgodnie z obietnicami, nie mogło zabraknąć utęsknionego śniegu.
    Data publikacji: 19-02-2020 10:50
  • Co słychać w Radzie? Luty 2020

Brak opisu obrazka
    W dniu 29 stycznia br. odbyło się wspólne posiedzenie Komisji stałych Rady Gminy, które poprzedziło obrady XIV Sesji Rady Gminy Bolesławiec w dniu 5 lutego 2020 r. Radni rozpatrzyli dziewięć projektów uchwał, które następnie zostały jednogłośnie podjęte na Sesji.
    Data publikacji: 13-02-2020 10:22
  • Dotacje na nowoczesne kotły i pompy ciepła. Zaproszenie na spotkanie informacyjne.

Brak opisu obrazka
    W związku z przyznanym dofinansowaniem ze środków unijnych na projekt, którego partnerem jest Gmina Bolesławiec zapraszamy Państwa w imieniu Lidera Projektu na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom działania programu oraz możliwościom ubiegania się przez mieszkańców o granty na wymianę kotłów stałopalnych.
    Data publikacji: 11-02-2020 14:10
  • ARiMR: Zabezpiecz gospodarstwo przed suszą, złóż wniosek o dotację

Brak opisu obrazka
    Od 21 lutego do 20 kwietnia 2020 r. rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa rolnego.
    Data publikacji: 10-02-2020 14:55
  • Historia budynku Urzędu Gminy Bolesławiec

Brak opisu obrazka
    Prezentujemy artykuł na temat historii budynku, w którym mieści się Urząd Gminy Bolesławiec. Autorem jest Dariusz Gołębiewski.
    Data publikacji: 04-09-2014 10:44
  • Aktywny Senior - nowy program w Gminie Bolesławiec

Brak opisu obrazka
    Program "Aktywny Senior" w dużej mierze kładzie nacisk na aktywizację społeczną dojrzałych Mieszkańców Gminy Bolesławiec.
    Data publikacji: 07-02-2020 11:11
  • Siatkarskie "trójki" dziewcząt

Brak opisu obrazka
    W piątek, 31 stycznia, w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kraśniku Dolnym rozegrano szkolne zawody siatkarskich „trójek” dziewcząt.
    Data publikacji: 07-02-2020 10:56
  • Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego z dnia 24 stycznia 2020 roku

Brak opisu obrazka
    Publikujemy Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego IB-II.7820.17.2019.AAnt z dnia 24 stycznia 2020 roku.
    Data publikacji: 03-02-2020 14:31