• Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 61

Brak opisu obrazka
      Nazwa biura IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział we Wrocławiu ostrzega przed silnym wiatrem 1 stopnia.
    Data publikacji: 20-05-2022 14:08
  • Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 60

Brak opisu obrazka
    Nazwa biura IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział we Wrocławiu ostrzega przed burzami z gradem 2 stopnia.
    Data publikacji: 20-05-2022 11:39

IV Gminna Spartakiada Przedszkolaka
    10 maja w Bożejowicach odbyła się już IV Gminna Spartakiada Przedszkolaka. W spartakiadzie udział wzięło 8 drużyn dzieci 5- i 6-letnich oraz ich kibice z terenu Gminy Bolesławiec.
    Data publikacji: 20-05-2022 07:38

Lasy skupują grunty do zalesiania
    Nadleśnictwa Przemków, Chocianów i Lwówek Śląski informują, że są zainteresowane zakupem lasów oraz gruntów przeznaczonych do zalesienia, położonych w zasięgu administracyjnym Nadleśnictw.
    Data publikacji: 19-05-2022 10:32

Karol z ZSP Brzeźnik z Nagrodą Grand Prix w Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim „Pegazik”
    W tegorocznym jubileuszowym XXV Finale Wojewódzkim  Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik”, odbywającym się 17 maja w MDK w Kłodzku, uczeń klasy IV z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźniku – Karol Nowiński odniósł spektakularne zwycięstwo, zdobywając główną nagrodę - Grand Prix.
    Data publikacji: 18-05-2022 07:59
  • Konkurs na stanowisko dyrektora

Brak opisu obrazka
    Ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kraśniku Dolnym.
    Data publikacji: 16-05-2022 14:20
  • Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji o źródłach ciepła do CEEB

Brak opisu obrazka
    Od 1 lipca 2021 r. każdy właściciel lub zarządca budynku zobowiązany jest złożyć deklarację o sposobie jego ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Dla budynków już istniejących właściciel lub zarządca ma na to 12 miesięcy (tj. do dnia 30 czerwca 2022r.). Dla nowo powstałych budynków termin ten wynosi 14 dni.
    Data publikacji: 21-12-2021 14:28
  • Dotacja do wymiany "kopciuchów"

Brak opisu obrazka
    Wszystkich zainteresowanych wymianą „kopciuchów” tj. kotłów/pieców zasilanych paliwem stałym, niespełniających wymagań jak dla kotłów 5 klasy (wg. PN-EN 303-5:2012), zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udzielania dotacji celowej na realizację zadań związanych z ograniczeniem niskiej emisji kominowej.
    Data publikacji: 28-03-2022 16:19

Ceramiczne cuda w kruszyńskim parku
    W niedzielę, 15 maja, w kruszyńskim parku miało miejsce niecodzienne wydarzenie. W pięknych okolicznościach przyrody odbyła się wystawa prac ceramicznych Hanny Ochyry - mieszkanki Kruszyna.
    Data publikacji: 16-05-2022 08:30

Granty PPGR
    Gmina Bolesławiec otrzymała dofinansowanie w Konkursie Grantowym „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.
    Data publikacji: 13-05-2022 10:34