Strefa Uzdolnionych - Małgorzata Mereszczowska
    Strefa Uzdolnionych to miejsce, gdzie króluje talent. W Gminie Bolesławiec owych talentów nie brakuje. Zdolności Mieszkańców naszej gminy są przeróżnej maści, co tylko dodatkowo cieszy. Strefa Uzdolnionych to miejsce prezentujące ludzi z pasją i zamiłowaniem, którzy w trudach codzienności znajdują czas na pracę twórczą.
    Data publikacji: 15-04-2021 08:32
  • Informacja dla Mieszkańców

Brak opisu obrazka
    W związku po napływającymi sygnałami o zawiadomieniu, dotyczącym Grupowego Programu Dofinansowania, które upowszechniane jest na terenie naszej Gminy informujemy, że NIE JEST TO PROGRAM GMINNY.
    Data publikacji: 14-04-2021 14:54
  • Kondolencje

Aleksander Bitner
    Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci Aleksandra Bitnera - strażaka ochotnika, od lat związanego z naszą Gminą.
    Data publikacji: 14-04-2021 11:19

Zagłosuj w Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w.
    Od dziś od godziny 12.00 głosować można będzie w internetowym plebiscycie na budowę i modernizację roku. Trzy obiekty Gminy Bolesławiec rywalizować będą o miano najlepszych, a Państwa zachęcamy do głosowania.
    Data publikacji: 01-04-2021 07:36
  • Co słychać w inwestycjach kubaturowych

Brak opisu obrazka
    Pomimo trudnej sytuacji działamy, realizując zadania w inwestycjach kubaturowych.
    Data publikacji: 13-04-2021 12:39
  • Nie pal w piecu byle czym, weź dotację i skończ z tym !

Brak opisu obrazka
    Wszystkich zainteresowanych wymianą „kopciuchów” tj. kotłów/pieców zasilanych paliwem stałym, niespełniających wymagań jak dla kotłów 5 klasy (wg. PN-EN 303-5:2012), zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udzielania dotacji celowej na realizację zadań związanych z ograniczeniem niskiej emisji kominowej
    Data publikacji: 06-04-2021 07:50

Pomoc dla pogorzelców z Nowych Jaroszowic
    Dziś nad ranem w jednym z domów, znajdujących się w Nowych Jaroszowicach, pojawił się ogień, który pozbawił dachu nad głową dwie rodziny. Ruszyła właśnie zbiórka środków na pomoc dla pogorzelców.
    Data publikacji: 08-04-2021 15:19
  • Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła

Brak opisu obrazka
    Pragniemy poinformować, że Gmina Bolesławiec rozpoczyna inwentaryzację źródeł ogrzewania znajdujących się w Państwa budynkach mieszkalnych, handlowych i usługowych.
    Data publikacji: 30-03-2021 09:07

91 urodziny Zofii Kot - najstarszej mieszkanki Nowej
    31 marca Pani Zofia Kot z Nowej skończyła 91 lat. To ostatnia żyjąca współzałożycielka tamtejszego Koła Gospodyń Wiejskich.
    Data publikacji: 12-04-2021 09:20
  • Powiatowy Punkt Szczepień Masowych

Brak opisu obrazka
    Publikujemy informację Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, na temat uruchomionego dziś punktu szczepień.
    Data publikacji: 12-04-2021 13:09