Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy
    Przed nami Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 11 grudnia na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kruszynie.
    Data publikacji: 29-11-2022 09:04
  • Nabory na wolne stanowiska

Ikona - Praca.png
    Gminny Zakład Obsługi Szkół w Bolesławcu ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego, a Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu z/s w Kruszynie na stanowisko pracownika socjalnego.
    Data publikacji: 28-11-2022 15:43

Święto Pluszowych Misiów
    Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. To jedno z ulubionych świąt najmłodszych, które tego dnia świętowały w towarzystwie pluszowych przyjaciół.
    Data publikacji: 28-11-2022 12:18

Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej za nami
    25 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bożejowicach odbył się Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Wójt Gminy Bolesławiec - Andrzej Dutkowski.
    Data publikacji: 28-11-2022 08:20

Zwycięstwo Bożejowic w Gminnej Lidze Sołeckiej 2022
    W niedzielę, 20 listopada, w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bożejowicach rozegrano turniej finałowy Gminnej Ligi Sołeckiej.
    Data publikacji: 24-11-2022 09:24

Policjant odwiedził przedszkolaków z Brzeźnika
    18 listopada Publiczne Przedszkole w Brzeźniku odwiedził pan policjant. Przybliżył  dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniał numery alarmowe.
    Data publikacji: 23-11-2022 07:42
  • PUE - Platforma Usług Wspólnych

logoPUE.png
    Do 30 grudnia właściciele małych firm (do 5 osób) oraz opłacający składki tylko za siebie zobowiązani są do założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.
    Data publikacji: 22-11-2022 13:43
  • Wycieczka do Torunia i Malborka w ramach programu "Poznaj Polskę"

Wycieczka do Torunia i Malborka w ramach programu "Poznaj Polskę".
    W dniach 9-10 listopada uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bożejowicach wzięli udział w wycieczce do Torunia i Malborka w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą "Poznaj Polskę".
    Data publikacji: 17-11-2022 14:17

Wspólna Sesja Rady Gminy Bolesławiec, Rady Powiatu Bolesławieckiego i Rady Miasta Bolesławiec
    16 listopada w sali konferencyjnej Bolesławieckiego Ośrodka Kultury - Międzynarodowego Centrum Ceramiki odbyła się XXXVII Sesja Rady Gminy Bolesławiec.
    Data publikacji: 16-11-2022 12:26

Śniadanie daje moc
    Uczniowie klas I-III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ocicach każdego roku w listopadzie uczestniczą w akcji „Śniadanie Daje Moc”. W tym roku szkolnym pod hasłem „Jesteś tym, co jesz”, mieli za zadanie przygotować zdrowy i pełnowartościowy posiłek.
    Data publikacji: 16-11-2022 13:21