• Drobni przedsiębiorcy skorzystają z nieodpłatnej pomocy prawnej

Brak opisu obrazka
    Starostwo Powiatowe w Bolesławcu informuje o zmianie ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej. Pomoc uzyskać mogą osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające nikogo w ciągu ostatniego roku. Osoby uprawnione chcące skorzystać w czasie epidemii z pomocy prawnej w formie telefonicznej nie muszą składać oświadczenia, że nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy.
    Data publikacji: 21-05-2020 10:58
  • Susza 2020

Brak opisu obrazka
    [Aktualizacja 20.05.2020 - publikujemy odpowiedź z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi] Sytuacja klimatyczna, jaka od wielu miesięcy panuje w naszym kraju, wzbudza w nas niepokój o tegoroczne żniwa.
    Data publikacji: 27-04-2020 21:20
  • Nieruchomość Skarbu Państwa na sprzedaż

Brak opisu obrazka
    Publikujemy ogłoszenie Starosty Bolesławieckiego z dnia 18 maja 2020 roku - wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonej na sprzedaż, położonej w miejscowości Przejęsław, Gmina Osiecznica.
    Data publikacji: 20-05-2020 09:19
  • Rolnik pracuje, układ ruchu szanuje

Brak opisu obrazka
    Bóle i schorzenia kręgosłupa są częstym problemem związanym z prawidłowym funkcjonowaniem układu ruchu (zespoły bólowe kręgosłupa doskwierają, przynajmniej raz w życiu, ok. 80% populacji świata).
    Data publikacji: 19-05-2020 10:55
  • Rusza nabór wniosków w ramach koalicji na rzecz poprawy jakości powietrza

Brak opisu obrazka
    Grantodawca - Oddział Terenowy Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość” w Świdnicy ogłasza, że nabór wniosków o grant w ramach projektu pn:„Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin Zachodniego Obszaru Interwencji (ZOI)” zostaje wydłużony do dnia 31 maja 2020r., do północy.
    Data publikacji: 14-04-2020 09:46
  • Działaj Lokalnie 2020

Brak opisu obrazka
    Ośrodek Działaj Lokalnie Fundacja Wrzosowa Kraina ogłasza nabór wniosków o dotację w ramach Lokalnego Konkursu Grantowego XI Edycji Programu „Działaj Lokalnie” w 2020 roku!
    Data publikacji: 12-05-2020 09:58
  • Przedszkola znów będą otwarte

Brak opisu obrazka
    Od 6 maja 2020 r. została stworzona możliwość otwarcia żłobków i przedszkoli. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców Gmina Bolesławiec uruchomi placówkę przedszkolną.
    Data publikacji: 05-05-2020 12:17
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) ponownie otwarty

Brak opisu obrazka
    Urząd Gminy informuje, że od dnia 5 maja 2020 r. (wtorek) Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Łące wznawia swoje funkcjonowanie.
    Data publikacji: 04-05-2020 14:30
  • "Na wnuczka, policjanta, komendanta policji"

Brak opisu obrazka
    Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu przesyła ulotki informacyjne dotyczące zachowania bezpieczeństwa osób starszych w sytuacjach zagrożenia tj. oszustwa "na wnuczka, policjanta. komendanta policji" oraz innego rodzaju zagrożeń związanych z epidemią.
    Data publikacji: 04-05-2020 10:28
  • Wyłożenie do wglądu Programu Ochrony Powietrza

Brak opisu obrazka
    Marszałek Województwa Dolnośląskiego informuje o możliwości zapoznania się z projektem Programu ochrony powietrza dla stref w województwie dolnośląskim, w terminie od dnia 30 kwietnia 2020r. do dnia 20 maja 2020r.
    Data publikacji: 30-04-2020 07:56