Projekty finansowane ze środków UE

• Przekazanie laptopów w ramach grantu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR"

Plakat projektu z elementami grafiki i tekstem
    W dniu 25 sierpnia br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu  w Bolesławcu z s. w Kruszynie przekazano laptopy i oprogramowanie.
    Data publikacji: 26-08-2022 10:20

Granty PPGR
    Gmina Bolesławiec otrzymała dofinansowanie w Konkursie Grantowym „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.
    Data publikacji: 13-05-2022 10:34

"Cyfrowa Gmina"
    Gmina Bolesławiec podpisała umowę o powierzenie grantu, dotyczącą realizacji projektu pn. „Cyfrowa Gmina”. Wysokość dofinansowania zgodnie z umową wynosi 100.000,00 zł.
    Data publikacji: 12-05-2022 09:59

Aktywna niedziela w Bolesławicach
    W niedzielę, 8 maja, na nowo otwartym kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Bolesławicach odbyła się niecodzienna impreza. Jej hasłem była ”Międzypokoleniowa wspólna aktywność”, a wydarzenie to miało miejsce po raz pierwszy.
    Data publikacji: 09-05-2022 13:23
  • Rozbudowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach

Ikona - Inwestycje.png
    Umowa pomiędzy Gminą Bolesławiec a Województwem Dolnośląskim o przyznanie pomocy na rozbudowę  kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach została zawarta 22 listopada br.
    Data publikacji: 26-11-2021 10:44

Wycieczka w Karkonosze uczniów z Kruszyna
    9 października odbyła się wycieczka w ramach projektu „Otwarty umysł, Twoją szansą na rozwój” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
    Data publikacji: 21-10-2020 08:32
  • Projekt grantowy "Zdalna szkoła"

Ikona - Informacja.png
    Gmina Bolesławiec od kwietnia 2020 r. rozpoczęła realizację projektu w ramach grantowego pn. Zdalna Szkoła w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.
    Data publikacji: 16-10-2020 07:51
  • Informacja o projekcie „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

Ikona - Informacja.png
    [AKTUALIZACJA 12.12.2019] Gmina Bolesławiec od września 2018 roku realizuje projekt pn. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
    Data publikacji: 31-01-2019 22:08
  • Wycieczka do Zielonej Góry

WPZG-wstęp.jpeg
    W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” uczniowie z Dąbrowy Bolesławieckiej uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry.
    Data publikacji: 13-12-2019 12:28
  • Wycieczka do ExploraParku w Wałbrzychu

WEPW-Wstęp.jpeg
    W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” młodzież szkolna z Kraśnika Dolnego miała okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych pt. „Matematyka w przyrodzie”.
    Data publikacji: 07-11-2019 12:46